Czytnik Kodów QR

Czytnik Kodów QR

Najprostszy i najszybszy na świecie skaner kodów qr do skanowania kodów QR online.

Maksymalny rozmiar wysyłanego pliku: 5 MB

Użyj zdalnego adresu URL
Przesyłanie z urządzenia

Skanery online kodów QR - wygodne narzędzie do odczytywania kodów QR

Skanery online kodów QR to narzędzia, które pozwalają na szybkie i łatwe odczytywanie kodów QR za pomocą komputera lub urządzenia mobilnego. Kod QR (Quick Response) to kod 2D, który może zawierać różne informacje, takie jak adres strony internetowej, tekst, dane kontaktowe lub dane dotyczące produktu. Aby odczytać kod QR, wystarczy zeskanować go za pomocą odpowiedniej aplikacji lub narzędzia online.

Jak działają skanery online kodów QR?

Skanery online kodów QR działają w bardzo prosty sposób. Wchodzimy na stronę internetową odpowiedniego narzędzia i używamy kamery internetowej, aby zeskanować kod QR. Po zeskanowaniu kodu, narzędzie automatycznie wyświetli nam informacje zawarte w kodzie. W niektórych skanerach online możemy również załadować zdjęcie kodu QR zapisane na komputerze, a następnie odczytać go za pomocą tego narzędzia.

Zastosowanie skanerów online kodów QR

Skanery online kodów QR są bardzo przydatne w codziennym życiu. Możemy wykorzystać je do szybkiego odczytania kodów QR znajdujących się na różnych przedmiotach, takich jak ulotki reklamowe, plakaty, produkty w sklepach czy nawet na ubraniach. Dzięki nim, możemy szybko uzyskać dostęp do różnych informacji bez konieczności ich ręcznego wprowadzania.

Skanery online kodów QR to bardzo wygodne narzędzia, które umożliwiają szybkie i łatwe odczytywanie kodów QR. Są one dostępne za darmo w sieci i mogą być wykorzystywane z dowolnego urządzenia podłączonego do Internetu. Dzięki nim, możemy szybko uzyskać dostęp do różnych informacji zawartych w kodach QR, bez konieczności ich ręcznego wprowadzania.

Darmowy dekoder kodów QR,  skanuj kody QR online bez telefefonu

Najprostszy, najszybszy i przyjazny dla użytkownika skaner kodów QR.

Skanuje wszystkie rodzaje kodów QR. Zawiera również kompletny generator kodów QR.

Ta aplikacja online może skanować tego typu kody QR:

Adres strony internetowej, Notatki tekstowe, Numery telefonów komórkowych, Lokalizacje, GPS, Adresy e-mail, Kontakty, Wiadomości SMS, Wydarzenia, Sieci bezprzewodowe i więcej.

 

 

Czym jest Czytnik Kodów QR?

QR Code Decoder to narzędzie internetowe do odczytywania i dekodowania kodów QR, umożliwiające określenie ich zawartości. Narzędzie to działa doskonale dla wszystkich typów kodów QR.

Kody QR (znane również jako kody szybkiej odpowiedzi) stają się coraz bardziej popularne. Te dwuwymiarowe kody składające się z kwadratowych kropek są obecnie wykorzystywane w różnych dziedzinach życia. Można je znaleźć na reklamach, banerach, wszelkiego rodzaju pudełkach z produktami, stronach internetowych, wizytówkach, a nawet w podpisach e-maili.

Kody QR mogą zawierać tekst, łącza (do stron internetowych, filmów lub plików), adresy e-mail, numery telefonów, vcards, które automatycznie aktualizują kontakty w komputerze lub telefonie komórkowym, i inne. W kodzie QR przechowywane dane mogą zawierać adresy URL stron internetowych, numery telefonów lub do 4000 znaków tekstu.

Zastanawiasz się, jak odkodować kod QR? Można go zeskanować za pomocą urządzeń przenośnych, takich jak iPhone, iPad, Android lub Blackberry, wyposażonych w dodatkowe oprogramowanie do skanowania kodów QR. Warto zapoznać się z takimi narzędziami, jak Skaner kodów kreskowych czy Red Laser.

 

Jak to działa?

  • Wybierz plik lub łącze do kodu QR
  • Naciśnij przycisk "Dekoduj", aby rozpocząć oczytywanie
  • Uzyskaj odszyfrowany kod QR.
Cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.