Czytnik Kodów QR

Najprostszy i najszybszy na świecie skaner kodów qr do skanowania kodów QR online.

Maximum upload file size: 5 MB

Use Remote URL
Upload from device

Darmowy dekoder kodów QR,  skanuj kody QR online bez telefefonu

 

Najprostszy, najszybszy i przyjazny dla użytkownika skaner kodów QR.

Skanuje wszystkie rodzaje kodów QR. Zawiera również kompletny generator kodów QR.

Ta aplikacja online może skanować tego typu kody QR:

Adres strony internetowej, Notatki tekstowe, Numery telefonów komórkowych, Lokalizacje, GPS, Adresy e-mail, Kontakty, Wiadomości SMS, Wydarzenia, Sieci bezprzewodowe i więcej.

 

 

Czym jest Czytnik Kodów QR?

QR Code Decoder to narzędzie internetowe do odczytywania i dekodowania kodów QR, umożliwiające określenie ich zawartości. Narzędzie to działa doskonale dla wszystkich typów kodów QR.

Kody QR (znane również jako kody szybkiej odpowiedzi) stają się coraz bardziej popularne. Te dwuwymiarowe kody składające się z kwadratowych kropek są obecnie wykorzystywane w różnych dziedzinach życia. Można je znaleźć na reklamach, banerach, wszelkiego rodzaju pudełkach z produktami, stronach internetowych, wizytówkach, a nawet w podpisach e-maili.

Kody QR mogą zawierać tekst, łącza (do stron internetowych, filmów lub plików), adresy e-mail, numery telefonów, vcards, które automatycznie aktualizują kontakty w komputerze lub telefonie komórkowym, i inne. W kodzie QR przechowywane dane mogą zawierać adresy URL stron internetowych, numery telefonów lub do 4000 znaków tekstu.

Zastanawiasz się, jak odkodować kod QR? Można go zeskanować za pomocą urządzeń przenośnych, takich jak iPhone, iPad, Android lub Blackberry, wyposażonych w dodatkowe oprogramowanie do skanowania kodów QR. Warto zapoznać się z takimi narzędziami, jak Skaner kodów kreskowych czy Red Laser.

 

Jak to działa?

  • Wybierz plik lub łącze do kodu QR
  • Naciśnij przycisk "Dekoduj", aby rozpocząć oczytywanie
  • Uzyskaj odszyfrowany kod QR.
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.