Odwracanie Obrazów

Z tego narzędzia można odwrócić zdjęcie (odbicie lustrzane) zarówno w pionie jak i w poziomie.

Przeciągnij i upuść obraz tutaj

- or -

Wybierz obraz

Maximum upload file size: 5 MB

Use Remote URL
Upload from device

Ustawienia

Przerzuć poziomo
Odwróć w pionie

Odwracanie horyzontalne i werytkalne zdjęć

Nie trzeba odbijać obrazu, jeśli można go ulepszyć.

Lustrzane odbicie obrazu to technika stosowana w fotografii do tworzenia odwróconego obrazu przy użyciu jednej lub obu osi poziomych i pionowych. Odbicie lustrzane nastąpi w poziomie, natomiast odbicie pionowe spowoduje, że obiekt odbije się w wodzie. Przerzucanie obrazu zachowuje jego oryginalną jakość. Wewnętrzne informacje o pikselach obrazu (w tym kolejność ich rozmieszczenia) nie ulegają zmianie.

Większość zdjęć typu selfie jest wykonywana z wykorzystaniem odbicia lustrzanego. Czy kiedykolwiek czułeś się rozczarowany, gdy zdjęcia po zrobieniu były odwrócone? Możesz odwrócić zdjęcia do ich oryginalnej postaci. Efekt lustra można też wykorzystać do robienia fantazyjnych zdjęć. Na przykład, gdy ktoś patrzy na inną kopię siebie na tym samym zdjęciu.

Lustrzane zdjęcia mogą również poprawić kompozycję fotografii. Teoria ta głosi, że nasze oczy są lepiej przygotowane do postrzegania informacji wizualnych, gdy przesuwamy się w jedną stronę zdjęcia. Możesz odwrócić swoje zdjęcie w poziomie, aby ujawnić historię kryjącą się za kadrem. Aby nadać obrazowi abstrakcyjny wygląd, można odwrócić zdjęcie w pionie.

Tworzenie lustrzanych obrazów online jest proste

Do tworzenia lustrzanych odbić obrazów nie jest potrzebna żadna specjalna wiedza. Istnieje wiele płatnych i bezpłatnych programów, które potrafią odwracać obrazy. Muszą one jednak zostać zainstalowane. W Internecie jest lepszy sposób na tworzenie lustrzanych odbić zdjęć. Narzędzie do odwracania zdjęć WebP umożliwia łatwe odwracanie zdjęć GIF i PNG, a także WEBP, JPG (BMP), TIFF i innych obrazów.  Przerzucaj zdjęcia bezpośrednio z przeglądarki, bez względu na to, czy jest to iPhone, Android, czy inne urządzenie.

Jak można odbić obraz w lustrze?

  1. WebP umożliwia przesyłanie obrazu online w celu uzyskania jego lustrzanego odbicia.
  2. Możliwe jest odbicie lustrzane obrazu w pionie lub poziomie.
  3. Kliknij przycisk Pobierz, aby zapisać plik.

WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.