Konwertuj Wielkość Liter

Konwerter liter - łatwe w użyciu narzędzie do konwersji liter umożliwia konwersję bloków tekstu na dowolne litery, które można następnie wyeksportować do pliku tekstowego lub po prostu skopiować i wkleić z powrotem do własnego dokumentu.

Konwertuj Wielkość Liter

Przypadkowo zostawiłeś włączony caps lock i wpisałeś coś? to nie problem! Nasze narzędzie może konwertować Twoje teksty do małych liter, DUŻYCH LITER,  jednym kliknięciem.

 

Jak to działa?

  1. Skopiuj i wklej do pola zdania, akapity lub cały dokument. Należy pamiętać, że chociaż zmieniacz wielkości liter zachowa odstępy, nie rozpozna tekstu pogrubionego, kursywy lub podkreślonego, czcionek ani hiperłączy
  2. Wybierz jeden z czterech dostępnych przycisków.
  3. W dolnej ramce pojawi się tekst z określonym stylem. Możesz go teraz ręcznie zaznaczyć i skopiować lub po prostu kliknąć napis "Kopiuj", aby zapisać go w schowku.

 

Korzyści z używania narzędzia do konwersji liter:

  • Oszczędzaj czas, eliminując błędy w wielkości liter tekstu, po prostu kopiując i wklejając tekst, który wymaga konwersji.
  • Usuń niechciane elementy formatowania, automatycznie konwertując dokument na zwykły tekst.
  • Konwertuj tekst docelowy na wielkie litery, małe litery, tytułowe lub kilka innych formatów.

Z tego prostego narzędzia, można konwertować pełne teksty, dokumenty, frazy i akapity w ciągu kilku sekund. Wszystko, co musisz zrobić, to umieścić w zakładce narzędzie konwertera liter, abyś mógł go szybko użyć i zmienić swoje dokumenty w dowolnym momencie.

 

Więc jeśli przypadkowo wpisałeś dokument i zostawiłeś caps lock'a, nie martw się. Lub jeśli chcesz potwierdzić, że dokument ma wszystkie właściwe kapitalizacje.

To narzędzie pomoże Ci przekonwertować tekst z dużymi literami na dowolny przypadek w ciągu sekundy.

To darmowe narzędzie do konwersji przypadków może teraz konwertować tekst na małe litery, duże litery, tytuł, duże litery lub przypadek zdania.

Dlaczego powinieneś używać naszego narzędzia

Istnieje wiele ważnych powodów, dla których możesz chcieć użyć naszego konwertera

Jeśli przypadkowo zostawiłeś caps to lock on i nie możesz ich przekonwertować na małe litery ręcznie, to narzędzie łatwo rozwiąże problemy z kapitalizacją w tekście.
Czy zapomniałeś o kapitalizacji konkretnych słów w swoim dokumencie i nie chcesz ponownie wpisywać całej rzeczy? Użyj funkcji kapitalizowania tekstu, aby uzyskać automatyczną konwersję na kapitaliki.
Musisz skapitalizować każde słowo w tytule, aby poprawić swój CTR (współczynnik klikalności) dla lepszego SEO. To narzędzie będzie automatycznie kapitalizować każde słowo.


WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.