Generator URL Slug

Inteligentne, szybkie i łatwe w użyciu narzędzie online do generowania przyjaznych dla wyszukiwarek i użytkowników adresów URL.

Co to jest URL Slug?
Zerknij na nasz adres w swojej przeglądarce internetowej :)
Slug URL jest dokładnym adresem konkretnej strony lub postu w Twojej witrynie. Slug jest przyjazną dla adresu URL wersją tytułu Twojego postu lub strony. Jest to część, która pojawia się po głównej nazwie domeny. 

Co to jest slug na stronie internetowej?
Slug URL to dokładny adres konkretnej strony internetowej. Jest to miejsce, w którym strony internetowe są dostępne po wpisaniu ich adresu URL w pasku adresu. Optymalizacja Slug URL nie jest bardzo trudną rzeczą do zrobienia. 

Co to jest slug strony?
Slug postu to przyjazna dla użytkownika i poprawna pod względem URL nazwa postu. Najczęstszym zastosowaniem tej funkcji jest tworzenie permalinka dla każdego postu. Przykładowo WordPress automatycznie generuje slug postu z tytułu postu. Jednak nie jest on używany w adresie URL, dopóki niestandardowe permalinki nie zostaną włączone do użycia " %postname%" w strukturze adresu URL.

Czym jest slug w SEO?
"Slug" to tak naprawdę słowo, które pochodzi od społeczności WordPress. A "slug" to fragment adresu URL, który wyróżnia ten post. 

Czy powinienem używać małych liter w adresach URL?
Zarówno wielkie jak i małe litery są dozwolone w adresach URL.
Zazwyczaj radziłbym używać tylko małych liter w adresach URL, jeśli jest to w ogóle możliwe.
Niektóre serwery internetowe rozróżniają wielkie i małe litery w adresach URL, co skutkuje błędem 404.
Małe litery w adresach URL są również bardziej przyjazne dla użytkownika, ponieważ są łatwiejsze do wpisania w przeglądarce internetowej.
Używanie małych liter jest jednym z głównych powodów, dla których używamy myślników w adresach URL w celu oddzielenia słów.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.