Licznik słów

Na naszej stronie policzysz wszystkie słowa, znaki, akapity w jakimkolwiek fragmencie tekstu.

Darmowe narzędzie online do liczenia słów. Aby użyć wystarczy wprowadzić swój artykuł, tekst lub cokolwiek, do pola powyżej, aby policzyć całkowitą liczbę słów w tekście.

Każdy wie, że tworzenie wypracowania lub zadania i konieczność napisania 500 lub więcej słów jest bardzo frustrujące, użyj tego prostego narzędzia, aby sprawdzić ilość słów, które napisałeś.

 

Czym jest narzędzie Licznik Słów?
Nazywanie tego narzędzia licznikiem słów jest trochę ograniczające. Free Word Counter jest narzędziem, które pomaga redaktorom, dostawcom treści, ekspertom SEO, pisarzom, poetom, studentom, a nawet firmom w zarządzaniu ich treścią i kreatywnym pisaniem przy jednoczesnej poprawie umiejętności komunikacyjnych.

To nie tylko pomaga śledzić postępy jako pisarz ilościowo, ale także jakościowo.

Nasze narzędzie jest bardzo wydajne, jeśli chodzi o liczenie linijek w wierszu, lub liczby zdań i słów użytych w raporcie studenckim i nie tylko.

Dlaczego warto korzystać z narzędzia do liczenia słów?
To mit, że tylko podczas pisania treści internetowych musisz zarządzać liczbą słów. Uwaga ludzi się zmienia, a długość Twojego tekstu staje się coraz bardziej krytyczna. Ważne jest, aby zrozumieć swoich odbiorców i ich  czas koncentracji uwagi. Jest to jeden z wielu powodów, dla którego powinieneś używać narzędzia do liczenia słów. 

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.