Generator Haseł

Generator Haseł

Czy Twoje dane osobowe są bezpieczne w sieci? Wybór odpowiedniego hasła do kont ma kluczowe znaczenie dla Twojego bezpieczeństwa.

binance

Informacje o naszym narzędziu do generowania haseł


Generator haseł losowych jest całkowicie bezpiecznym sposobem na stworzenie hasła, które może być używane do zachowania wysokiego bezpieczeństwa.

Możesz wybrać wszystkie znaki, które powinny być w Twoim haśle, takie jak symbole, cyfry, duże i małe litery. Oczywiście, im więcej rodzajów znaków dodasz, tym bardziej chronione stanie się hasło.

Ten bezpieczny generator haseł stworzy hasło z losowo wybranymi znakami, które sprawią, że nie zostanie ono zhakowane lub złamane przez metody Brute Force. 

Można również jednocześnie utworzyć dowolną liczbę haseł, które chesz wygenerować.

Wraz z zapewnieniem wysokiego poziomu bezpieczeństwa, nasz generator haseł losowych da Ci łatwe do zapamiętania hasła. Jak tylko wybierzesz rodzaj cyfr, których potrzebujesz w swoim haśle, po prostu kliknij 'Utwórz hasło' i gotowe.

Generator haseł online to całkowicie darmowa aplikacja do generowania haseł, która jest bardzo prosta w użyciu. Możesz teraz stworzyć hasło używając tego bezpiecznego narzędzia do generowania haseł, które jest dostępne za darmo.

Hasła utworzone przez ten generator haseł losowych nie są przechowywane na naszej stronie internetowej ani w żadnym innym miejscu. Żadne z Twoich prywatnych informacji nie będą gromadzone przy użyciu generatora haseł.

Jak chronić swoje hasła?


Każde hasło krótsze niż 8 znaków jest uważane za zły wybór i może być łatwo rozszyfrowane.


Nie używaj swoich indywidualnych numerów telefonów lub adresów jako hasła.


Jeżeli chcesz, aby Twoje hasło było mocne / skomplikowane, ale łatwe do zapamiętania, możesz użyć kilku alfabetów, np. znaków z piosenki, którą uwielbiasz, powieści, którą czytasz itp. wraz z kilkoma symbolami numerycznymi i specjalnymi.


Upewnij się, że Twoje hasło należy do grupy "bardzo silne". Jeśli nie możesz go zapamiętać ze względu na jego złożoność, zapisz je gdzieś i schowaj w bezpiecznym miejscu.


Nigdy nie używaj słów ze słownika jako swojego hasła. Nie są one w ogóle bezpieczne!


Zawsze wylogowuj się ze swoich kont po zakończeniu sesji, szczególnie jeśli korzystasz ze wspólnego lub publicznego komputera. Samo zamknięcie używanej przeglądarki nie wystarczy.


Nie zapisuj swoich haseł w przeglądarce na publicznym komputerze.


Często zmieniaj hasła do kont, które możesz uważać za ważne.


Dbaj o to, aby Twoje przeglądarki były na bieżąco aktualizowane.


Zawsze blokuj swojego smartfona i notebooka, gdy z nich nie korzystasz, niezależnie od tego, czy jesteś w domu, miejscu pracy, na studiach, czy gdziekolwiek indziej.


Nie udostępniaj swojego hasła nikomu innemu. Zawsze ktoś może je bezprawnie wykorzystać.


Nie twórz takich samych haseł dla różnych kont. Jeśli jedno konto zostanie zhakowane, wszystkie inne również!

Cookie
Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.