Usuwanie znaków podziału wiersza

Chcesz usunąć podziały wierszy tekstu? Po prostu skopiuj i wklej swój tekst do naszego narzędzia.

To narzędzie może być używane do usuwania podziałów wierszy z bloków tekstu, ale nie zachowuje podziałów akapitów.

Jeśli kiedykolwiek otrzymałeś tekst w wąskiej kolumnie z łamanymi wierszami na końcach, np. tekst z wiadomości e-mail, skopiowany i wklejony tekst z kolumn PDF z odstępami lub zawijaniem wyrazów, to narzędzie może być bardzo pomocne.

Można również wyeliminować wszystkie podziały wierszy i zachować podziały akapitów (w większości przypadków są to podziały na dwie linie).

Narzędzie to jest znacznie bardziej wydajne niż ręczne usuwanie podziałów wierszy. Narzędzie to jest idealne w przypadku konieczności skopiowania zawartości z pliku PDF z dziwnym formatowaniem tekstu, takim jak łamanie wierszy lub zawijanie wyrazów.

Możesz też mieć inny problem. Oferuję narzędzie online do automatycznego dodawania podziałów wierszy w odpowiednich blokach tekstu.

Do usuwania podziałów wierszy w tekście służy narzędzie do łamania łączy.

Do uzyskania źródła można użyć dowolnego źródła, np. postu na Instagramie, kolumny PDF lub wiadomości e-mail. To narzędzie usunie niepotrzebne przerwy między wierszami z Twojej treści.

To narzędzie online może być używane do usuwania wszystkich podziałów wierszy z tekstu. To narzędzie online obsługuje wszystkie znane znaki nowej linii, takie jak te używane w systemie Windows (CRLF) lub kody łamania linii w systemach Linux i Mac OS (CR/LF). To narzędzie online pozwala zastąpić podziały wierszy wybranym tekstem, zamiast tylko je usuwać. Narzędzie umożliwia zastąpienie przerw między wierszami spacją, średnikiem lub przecinkiem.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.