Pobieranie Miniaturek z Youtube

Narzędzie online do pobierania miniaturek filmów Youtube

Czym jest narzędzie pobierania miniatur YouTube?

Jeśli szukasz narzędzia online do pobierania miniaturek filmów Youtube, to jest to idealne miejsce. Możesz łatwo pobrać miniaturki dowolnego filmu z Youtube w różnych rozmiarach, takich jak niska jakość, średnia rozdzielczość i wysoka rozdzielczość za pomocą jednego kliknięcia. Jest to bardzo proste w użyciu i nie trzeba tworzyć konta, aby korzystać z tego narzędzia i nie trzeba instalować żadnego oprogramowania lub rozszerzenia na swoim urządzeniu.

Co to są miniaturki?

Miniaturka wideo to pojedyncza ramka reprezentująca film. Można wybrać miniaturki generowane automatycznie przez serwis YouTube lub przesłać własny obraz miniaturki.

 

Co to Youtube?

Youtube.com to bardzo znana witryna wideo należąca do firmy Google. Jest to największa na świecie platforma udostępniania filmów online, odgrywająca kluczową rolę w świecie wideo online. YouTube jest drugim najpopularniejszym serwisem społecznościowym na świecie, z ponad miliardem użytkowników, ustępującym jedynie Facebookowi. Jest własnością firmy Google i umożliwia użytkownikom przesyłanie filmów wideo w celu udostępnienia ich znajomym, rodzinie i całemu światu.


Dzięki zaawansowanym funkcjom wyszukiwania i filtrowania w serwisie YouTube łatwiej niż kiedykolwiek znaleźć idealny film, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom. Niezależnie od tego, czy szukasz osobistej inspiracji, czy teledysku do swojego najnowszego projektu, dzięki naszym filtrom łatwo znajdziesz to, czego szukasz.

Czy serwis Youtube to wyszukiwarka?

YouTube, z ponad miliardem użytkowników, jest drugą co do wielkości wyszukiwarką na świecie. Należy do firmy Google i umożliwia udostępnianie filmów wideo w celu budowania więzi z przyjaciółmi, rodziną i całym światem.

 

 

Miniaturka wideo dołączona do filmu na platformach takich jak YouTube jest twarzą filmu i może wpłynąć na decyzję użytkownika o kliknięciu w niego.

Ponadto, możesz wymagać miniatury wideo osobno z wielu powodów. Takie jak tworzenie kolażu innych miniatur wideo dla postu na blogu, tworzenie obrazu okładki dla swojego kanału przy użyciu różnych miniatur wideo, używanie go w poście w mediach społecznościowych, jeśli nie jest generowany automatycznie i tak dalej.

Narzędzie, które pozwala szybko złapać i pobrać miniaturę wideo na swoim urządzeniu, jest plusem.

Jak pobierać miniatury filmów z YouTube

Krok 1. Otwórz film i skopiuj adres URL z youtube, aby pobrać miniaturę wideo. Następnie znajdź przycisk Udostępnij w aplikacji mobilnej YouTube i skopiuj adres URL do schowka.

Krok 2. Wklej link wideo w polu wejściowym i kliknij przycisk start. Narzędzie od razu daje możliwość pobrania miniaturek youtube w wielu formatach, takich jak jakość HD(1280*720), SD(640*480), High(480*360), Medium(320*180), Default(120*900). 

Krok 3.. Wybierz format obrazu, który lubisz i pobierz obraz miniatury wideo youtube.

To wszystko. Masz miniaturę wideo i możesz jej używać, gdziekolwiek chcesz. Jednak niektóre obrazy mogą być chronione prawami autorskimi, więc sprawdź to przed publicznym użyciem obrazu.

Dlaczego potrzebujesz miniaturki dla swoich filmów z YouTube?

Twój downloader miniaturki wideo na YouTube to zewnętrzna osłona produktu, a widz to osoba, która szuka konkretnego produktu lub nie ma konkretnego motywu. Dlatego pomocne byłoby, gdybyś zaprojektował zewnętrzną osłonę tak, aby osoba wybrała Cię ponad inne produkty. Tak właśnie funkcjonuje psychologia człowieka.

Jak mogę pobrać miniaturkę dowolnego filmu?

Możesz pobrać dowolną miniaturę wideo youtube, która jest dostępna na Youtube. Prywatne filmy youtube nie są obecnie jeszcze obsługiwane, ale nadal możesz spróbować.


WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.