Znajdź Facebook ID

Znajdź swój Faceook ID łatwo za pomocą tego narzędzia. Możesz również znaleźć ID dla swoich stron i grup na Facebooku.

Jaki jest adres URL mojego osobistego profilu??

Twój adres URL profilu osobistego na Facebooku to adres, który pojawia się po kliknięciu na Twoje imię w lewym górnym rogu strony głównej Facebooka. To powinno wyglądać coś w tym stylu:

  • https://www.facebook.com/WebP
  • https://m.facebook.com/WebP.tools
  • https://www.facebook.com/profile.php?id=12435

Twój osobisty profil nie wygląda w żaden sposób jak te przykłady:

Jeśli jesteś zalogowany do Facebooka w bieżącej przeglądarce, powinieneś być w stanie kliknąć ten link, a to przekieruje Cię na stronę Twojego profilu. Następnie skopiuj adres URL z paska adresu przeglądarki i wróć tutaj, aby spróbować ponownie.

 

Co to jest FACEBOOK ID i jak z niego korzystać?

Identyfikator Facebooka to niepowtarzalny identyfikator numeryczny, który można powiązać z profilem, grupą, stroną lub grupą na Facebooku. Po utworzeniu nowego profilu lub strony Facebook utworzy identyfikator Facebooka. Nie można go zmienić.

DLACZEGO MUSISZ MIEĆ IDENTYFIKATOR NA FACEBOOKU?

Można korzystać z wtyczek społecznościowych Facebooka, takich jak przyciski podobne do FB lub inne aplikacje społecznościowe. Wymagają one jednak podania numerycznego identyfikatora Facebooka w celu pobrania prawidłowych danych. Znajdź mój identyfikator na Facebooku to szybki sposób na znalezienie identyfikatora na Facebooku. Nasza aplikacja ułatwia szybkie i łatwe znalezienie identyfikatora strony lub grupy na Facebooku. Można jej używać zarówno w przypadku kont prywatnych, jak i publicznych.

Twój identyfikator może być potrzebny z wielu powodów. Ta aplikacja ma na celu umożliwienie szybkiego uzyskania identyfikatora na Facebooku. Aplikacja działa tylko wtedy, gdy masz dostęp do swojego konta na Facebooku. Upewnij się, że w ustawieniach prywatności zaznaczone jest pole "Czy wyszukiwarki inne niż Facebook łączą się z Twoim profilem?". jest ustawione na TAK.

Jak mogę znaleźć swój identyfikator profilu na portalu FACEBOOK?

Identyfikator profilu na Facebooku (zwany także identyfikatorem użytkownika) to niepowtarzalny identyfikator przypisany do konta na Facebooku. Każdy użytkownik otrzymuje od Facebooka niepowtarzalny numeryczny identyfikator użytkownika FB, który pomaga mu w identyfikacji.

Wpisz link do swojego profilu na Facebooku, aby szybko zlokalizować swój identyfikator użytkownika Facebooka.

Jak mogę znaleźć stronę z moim identyfikatorem FACEBOOK?

Identyfikator strony na Facebooku, zwany także identyfikatorem strony na Facebooku, to unikatowy identyfikator przypisany do strony. Unikalny identyfikator jest również przypisany do strony wraz z nazwą strony. Informacje te są wykorzystywane głównie w serwisie Facebook. Aby uzyskać dostęp do danych ze stron Facebooka lub połączyć się z interfejsami API, inne aplikacje mogą używać identyfikatora strony Facebooka.

Aby uzyskać identyfikator strony na Facebooku, wprowadź łącze do swojej strony na Facebooku do naszego narzędzia.


WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.