Javascript Obfuscator

Z naszym darmowym narzędziem online możesz uzyskać kod źródłowy, trudny do odczytania i zrozumienia dla człowieka.

JavaScript Obfuscator chroni, kompresuje i optymalizuje kod JavaScript, CSS i HTML dla szybszego pobierania i wykonywania. JavaScript jest skryptowym językiem programowania używanym w milionach stron internetowych na całym świecie. Języki skryptowe nie są kompilowane, więc kod źródłowy JavaScript musi być pobrany razem ze stroną internetową, aby mógł być uruchomiony przez przeglądarkę internetową. Ma to kilka wad, a najważniejszą z nich jest to, że kod źródłowy JavaScript może być łatwo przeglądany przez każdego. Wystarczy tylko otworzyć stronę w przeglądarce internetowej i wybrać opcję Pokaż źródło. Oznacza to, że każdy może wykraść Twój kod JavaScript, zmodyfikować go i ponownie wykorzystać do własnych celów.

 

Co to jest Obfuscator Javascript?

Obfuscator Javascript to łatwe w użyciu narzędzie internetowe do szyfrowania danych JS. Kopiuj, Wklej i Obfuscator.

Obfuskacja kodu to technika stosowana do przekształcania prostego, łatwego do odczytania kodu w nową wersję, która staje się trudna do zrozumienia i odtworzenia - zarówno dla ludzi, jak i maszyn.

Procedura ta jest wykonywana ręcznie (długo, trudno ją doprowadzić do pierwotnej postaci - czyli "deobfuscate") lub automatycznie (szybko, wykonują ją specjalne programy "obfuscatory" z funkcją "deobfuscate"). Zadanie to jest wykonywane przez programistę w taki sposób, aby żaden inny programista nie mógł odczytać kodu programu i rozszyfrować algorytmów obfuskatora.

Przede wszystkim obfuskacja kodu jest wykonywana w celu zapewnienia bezpieczeństwa oprogramowania. Programista może również dążyć do osiągnięcia celów komercyjnych (konkurencyjna ochrona przed manipulacją lub ukrywanie wartości/logiki). W rezultacie powstaje oprogramowanie skompresowane (usuwane są nieużywane klasy, atrybuty, metody) lub zoptymalizowane (operatory są sprawdzane i przepisywane). Obfuskowany kod jest używany na przykład w systemach Android i Java (przykład optymalizatora: R8 dla Androida; ProGuard dla Javy i Androida).

Obfuskator kodu javascript utrudnia odczytanie lub zrozumienie kodu javascript w celu ochrony przed kradzieżą lub ponownym użyciem. Wykorzystuje on pewne algorytmy i zmienia kod użytkownika w określony sposób, tak że skopiowanie go staje się prawie niemożliwe. Obfuskatowany kod javascript działa jak normalny kod i w każdej chwili można go z powrotem przekształcić w normalny kod. Jest to narzędzie w 100% bezpieczne.

Jak to działa?

Wystarczy wkleić swój kod i kliknąć przycisk.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.