Javascript DeObfuscator

DeObfuscator Javascript to łatwe w użyciu narzędzie internetowe do odszyfrowywania danych JS.

Co to jest DeObfuscator Javascript?

DeObfuscator Javascript to łatwe w użyciu narzędzie internetowe do odszyfrowywania danych JS.

Co to jest obfuskacja kodu Javascript?

Obfuskacja polega na przekształceniu natywnej składni języka JS w kod nieczytelny dla człowieka (lub bardzo trudny do zrozumienia). Tę pracę wykonują obfuskatory języka JavaScript, które minifikują/kompresują oryginalny kod. Jest to sposób na zabezpieczenie kodu w taki sposób, aby utrudnić jego inżynierię wsteczną.

Co to jest deobfuscacja kodu JavaScript?

Dezobfuscacja kodu JS jest odwrotnością obfuscacji. Celem jest przepisanie / dekodowanie / deobfuscate / deszyfrowanie / dekompresja kodu javascript obfuscated, aby odzyskać natywny JS. Narzędzia są nazywane unobfuscator lub deobfuscator.

Techniki te wykorzystują kody ASCII (zastępujące znaki literami), zmianę nazw zmiennych na krótkie, niezdefiniowane nazwy, przekodowanie, takie jak base64, i tak dalej.

Przede wszystkim jest to stosowane w celu zapewnienia bezpieczeństwa oprogramowania. Twórca oprogramowania może również dążyć do osiągnięcia celów komercyjnych (konkurencyjna ochrona przed manipulacją lub ukrywanie wartości/logiki). W rezultacie powstaje oprogramowanie skompresowane (nieużywane klasy, atrybuty, metody są usuwane) lub zoptymalizowane (operatory są sprawdzane i przepisywane). Obfuskowany kod jest używany na przykład w systemach Android i Java (przykład optymalizatora: R8 dla Androida; ProGuard dla Javy i Androida).

Jak to działa?

Wystarczy wkleić swój kod i kliknąć "DeObfuscate"

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.