Zamień WEBP do JPG

Darmowy i szybki konwerter plików WebP na JPG online. Wystarczy przesłać plik WebP i kliknąć Konwertuj. Następnie można pobrać lub edytować utworzony JPG.

Maximum upload file size: 5 MB

Use Remote URL
Upload from device

Zamień WEBP do JPG

WebP (Obrazek internetowy)

Firma Google opracowała format WebP w 2010 roku. Technologia kompresji obrazu wyróżnia ten format spośród innych. Według różnych szacunków algorytm ten kompresuje obrazy nawet o 30% szybciej niż JPEG. Jakość obrazu pozostaje niezmieniona. Można też używać formatu WebP, który nie kompresuje (bezstratny), co pozwala na zmniejszenie rozmiaru plików.

Format WEBP jest połączeniem kilku formatów graficznych. Format ten umożliwia tworzenie animowanych obrazów oraz dodawanie przezroczystości. Ten plik nie jest tak dobrze znany i nie jest obsługiwany przez wszystkie przeglądarki. Czasami konieczna jest konwersja plików webp do bardziej znanego formatu, takiego jak JPG.

JPG (Joint Photographic Experts Group).

JPG (lub JPEG) jest najczęściej używanym formatem plików graficznych. JPG jest formatem plików rastrowych. Każdy obraz składa się z pojedynczych pikseli. Format ten umożliwia kompresję przy użyciu własnych algorytmów. Rozmiar pliku z obrazem jest mniejszy. Można dostosować poziom kompresji i zapisać obraz w postaci niezmienionej (bezstratnej).

Ze względu na mały rozmiar pliku i wysoką jakość obrazów format ten jest niezwykle popularny w Internecie. Konwersja do formatu JPG jest popularną opcją. Format ten nie jest doskonały. Brakuje w nim przezroczystości i animacji, a także traci jakość przy wielokrotnym przetwarzaniu.

Jak przekonwertować WebP na JPG online

  • 1. Aby rozpocząć konwersję, prześlij plik WebP do naszego narzędzia lub użyj łącza do przesyłania plików.
  • 2. Po załadowaniu pliku kliknij przycisk "Konwertuj". Poczekaj, aż konwersja zostanie zakończona.
  • 3. Pobierz gotowy plik JPG. Jeśli masz wiele plików, możesz pobrać jedno archiwum ZIP.

WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.