Konwersja XLS do PDF

Konwersja EXCEL do PDF

Maximum upload file size: 5 MB

Use Remote URL
Upload from device

Nasze narzędzie online daje użytkownikom możliwość konwersji plików XLSx do formatu PDF bez koniecznośći rejestracji.

Dla Twojej wygody zaprojektowaliśmy przyjazne dla użytkownika narzędzie do konwersji plików Excel do PDF w ciągu kilku sekund.

 

Czym jest plik XLS


XLS to rozszerzenie formatu plików programu Microsoft Excel. 
Rozszerzenie XLS było używane do wersji programu Excel 2007 i zostało zastąpione przez format pliku Open Office XML (XML Spreadsheet, czyli XMLSS). 
Program Excel 2007 jest kompatybilny wstecz i odczytuje wiele formatów plików z programów opartych na systemie DOS. 
Excel jest często wykorzystywany przez aplikacje innych firm (np. przeglądarki), aby uniknąć konieczności stosowania binarnych formatów plików. 
Pliki XLS zawierają informacje z arkusza kalkulacyjnego i przechowują arkusze, wykresy, obliczenia, tabele i makra. 
To rozszerzenie pliku było również używane w języku programowania Visual Basic. Program Excel jest częścią pakietu Microsoft Office i jest dostępny zarówno dla systemu Microsoft Windows, jak i Mac OS.

 

 

Narzędzia Excel to PDF pomagają w konwersji danych programu Microsoft Excel na dokumenty PDF. Dzięki nim użytkownicy mogą zapisywać i udostępniać swoją pracę w bardziej dostępnym formacie.

Podstawowe zastosowanie narzędzia Excel do PDF jest dla osób, które chcą przekonwertować swoje dane z programu Microsoft Excel na dokument, który można udostępnić lub wydrukować.

Istnieje jednak wiele innych zastosowań tych narzędzi, które można znaleźć w Internecie. Należą do nich konwersja arkuszy kalkulacyjnych na obrazy, tworzenie tabel HTML i tworzenie wykresów na podstawie danych z arkusza kalkulacyjnego.

Narzędzie konwerter Excela umożliwia konwersję plików programu Microsoft Excel na różne formaty, takie jak PDF, Word, pliki tekstowe i pliki obrazów. Posiada ono również takie funkcje, jak konwersja wsadowa, ochrona hasłem i możliwość tworzenia znaków wodnych.

Jak narzędzia Excela mogą pomóc w 3 niesamowitych przypadkach użycia

Potrafi wykorzystywać narzędzia Excela nie tylko do obliczania liczb. Jest to również potężne narzędzie do generowania treści.

1. Narzędzia programu Excel mogą pomóc w tworzeniu historii: Historie to najlepszy sposób na przekazanie wiadomości i zaangażowanie odbiorców. Korzystając z narzędzi Excela, możesz w ciągu kilku sekund szybko wygenerować historie z początkiem, środkiem i końcem.

2. Narzędzia programu Excel mogą pomóc w pisaniu blogów: Blogowanie jest najpopularniejszą formą marketingu treści, ale nie zawsze łatwo jest wymyślać świeże pomysły na tematy istotne dla odbiorców. 

Korzystając z narzędzi Excela, możesz w ciągu kilku minut z łatwością stworzyć wpisy na blogu, które zapewnią Twoim czytelnikom zaangażowanie i rozrywkę, a jednocześnie będą dla nich wartościowe i bogate w informacje. 

3. Narzędzia programu Excel mogą pomóc w pisaniu wiadomości e-mail: E-maile są podstawą każdej strategii marketingowej. Łatwo jest zbudować bazę danych kontaktów, korzystając ze zautomatyzowanych narzędzi, takich jak kampanie e-mailowe, aby tworzyć przyszłe e-maile.

Jak używać narzędzia Excel do PDF?

Każdy z nas był w takiej sytuacji. Musimy konwertować pliki programu Excel na pliki PDF, a to może być żmudny i czasochłonny proces. Ale z pomocą narzędzia Excel to PDF można szybko przekonwertować pliki programu Excel na pliki PDF.

Oto kilka kroków, które pomogą Ci przekonwertować plik Excela na plik PDF:

  1. Kliknij przycisk Wybierz plik, aby wybrać plik, który chcesz przekonwertować.
  2. Kliknij przycisk "Konwertuj" znajdujący się w górnej części okna.

 

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.