Wykrywacz Wtyczek Wordpress

Dowiedz się, jaka wtyczka jest używana w dowolnej witrynie WordPress, korzystając z naszego narzędzia do wykrywania pluginów Wordpress.

Jak dowiedzieć się, które wtyczki są używane w witrynie WordPress.

Istnieją różne sposoby sprawdzenia, które wtyczki są używane w witrynie WordPress.

Oto, jak sprawdzić, które wtyczki są używane w witrynie WordPress, korzystając z funkcji "Wyświetl źródło strony" w przeglądarce Google Chrome:

  1. Przejdź do Google Chrome (lub wybranej przeglądarki internetowej) i wpisz adres URL witryny WordPress, aby dowiedzieć się, jakich wtyczek ona używa.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy, a następnie kliknij polecenie "Wyświetl źródło strony".
  3. Zostanie wówczas otwarta wersja HTML tej strony.
  4. Przejdź do menu Google Chrome u góry strony i kliknij "Edytuj", a następnie "Znajdź".
  5. W pasku wyszukiwania wpisz: "wp-content/plugins"
  6. W tym samym wierszu, po każdym "/wp-content/plugins/" znajdziesz nazwę wtyczki.
  7. Może się tam znajdować kilka wierszy zawierających "/wp-content/plugins/". Po każdym z nich znajduje się nazwa wtyczki.

Jeśli jednak przeglądanie linii kodu przyprawia Cię o zawrót głowy, skorzystaj z naszego darmowego narzędzia, aby dowiedzieć się, które wtyczki są używane w witrynie WordPress.

Po co zawracać sobie głowę sprawdzaniem, które wtyczki są używane w witrynie WordPress?

Istnieje kilka powodów, dla których warto byłoby się zainteresować sprawdzeniem, jakie wtyczki są używane w witrynie WordPress.

Po pierwsze, możesz natknąć się na stronę internetową, której projekt i funkcjonalność chciałbyś naśladować. 

Być może w Twojej niszy jest konkurent, który ma na swojej stronie pewne funkcje, które chciałbyś zaimplementować na swojej.

Być może stworzyłeś stronę dla kogoś innego i zapomniałeś, które wtyczki dla niego zainstalowałeś, ale nie masz już dostępu do panelu administracyjnego tej strony.

Twoja witryna może się nawet zawieszać lub działać nieprawidłowo, a przyczyna może być bezpośrednio związana z zainstalowaną wtyczką. 

Rozwiązywanie problemów z wtyczkami i motywami jest nieodłącznym elementem prowadzenia witryny WordPress od czasu do czasu. 

Zdarza się jednak, że pobieramy i aktywujemy wiele wtyczek, z których nie zdajemy sobie sprawy i obawiamy się, że dezaktywacja którejś z nich spowoduje awarię witryny. 

Skąd więc mamy wiedzieć, które wtyczki powodują trudności w działaniu naszych witryn, a które są niezbędne do ich funkcjonowania? 

Aby rozwiązać problem z funkcjonowaniem witryny lub jego brakiem, musisz wiedzieć, które wtyczki są uruchomione i gdzie mogą występować konflikty. 

Jak wszyscy wiemy, nie wszystkie wtyczki i motywy WordPressa dobrze ze sobą współgrają. 

Jeśli na Twojej witrynie WordPress działa kilkadziesiąt wtyczek, może to być czasochłonne zadanie.

Wreszcie, być może rzeczywiście dezaktywowałeś niektóre wtyczki WordPressa, ale ich kod jest nadal zainstalowany na Twojej stronie. 

Możesz wierzyć lub nie, ale czasami nawet dezaktywowane wtyczki, które siedzą w naszych pulpitach, mogą powodować konflikty z aktywnymi wtyczkami, motywami, a nawet nowszymi wersjami PHP działającymi w WordPressie. Kluczowe jest, aby nigdy nie pozostawiać żadnego kamienia na kamieniu.

 

Jak ukryć nazwę wtyczki w WordPressie.

Możesz również chcieć ukryć nazwę wtyczki działającej w Twojej własnej witrynie WordPress przed ciekawskimi oczami. 

Ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje każdy z nas, jest konkurencja węsząca, próbująca odwzorować nasze strony internetowe, czy to pod kątem SEO, czy też po prostu sklonować naszą witrynę. 

Dobrą wiadomością jest to, że istnieją wtyczki, których możesz użyć, aby faktycznie ukryć nazwy wtyczek działających w Twojej witrynie WordPress. 

Hide My WP