Konwersja HTML na PDF

Konwersja HTML do PDF online za darmo

Maximum upload file size: 5 MB

Use Remote URL
Upload from device

Konwersja plików HTML lub stron internetowych do formatu/dokumentów PDF

Przesyłanie, udostępnianie i przeglądanie stron internetowych jest trudne. Dowiedz się, jak łatwo konwertować strony internetowe do formatu PDF z łatwością udostępniania i drukowania. Bez kodowania. Żadnej magii i bez bólu głowy.
Konwersja HTML na PDF

Jak przekonwertować HTML do PDF

Łatwy w użyciu konwerter online do zapisywania plików HTML lub stron internetowych do formatu/dokumentów PDF. Bez rejestracji, bez znaku wodnego, bez instalacji.

Step 1: Paste your web page URLs

Wybierz stronę internetową lub plik HTML, który ma zostać przekonwertowany w danym momencie. Przeciągnij i upuść plik (.html, .htm) w konwerterze.

Krok 2: Zapisz plik w formacie PDF

Kliknij przycisk Konwertuj i poczekaj, aż przetwarzanie zostanie zakończone. Następnie kliknij przycisk Pobierz i zapisz przekonwertowane dokumenty PDF.

 

 

PDF jest jak wydrukowana strona internetowa

Konwersja do PDF jest jak wirtualne drukowanie strony internetowej - tylko lepiej. Po przekształceniu plików HTML w PDF, Twoja wirtualna kopia jest edytowalna, konfigurowalna i oszczędza papier! Jakość wyjścia z konwersji PDF zależy od tego, jak strona została zakodowana i jak bardzo jest przyjazna dla drukarki. Jeśli Twoja strona wygląda dziwnie, gdy jest drukowana, to jest szansa, że będzie wyglądać dziwnie również jako PDF. Ale jest na to rozwiązanie. Niektóre strony internetowe oferują alternatywny, wbudowany przycisk drukowania na stronie, który będzie renderował zawartość strony w wersji preformatowanej.

Dowiedz się więcej o tym, jak zapisać strony internetowe jako PDF

 

Podgląd ciągły

Konwersja plików HTML do PDF jest łatwa i darmowa. Długa strona? Długi PDF! Jeżeli zawartość Twojej strony internetowej lub dokumentu przekracza długość jednej strony w PDF, będzie ona kontynuowana na kolejnych stronach. Wybierz tryb widoku "ciągły" w swoim programie PDF, aby oglądać plik HTML tak jak w przeglądarce.

 

Nakładki na strony internetowe

Niektóre strony internetowe mogą mieć sekcje na swojej stronie, często menu lub nakładkę, z prośbą o zaakceptowanie warunków przeglądania, która pozostaje na stronie podczas przewijania. Podczas konwersji plików HTML do PDF, sekcje te pojawią się na każdej stronie plików PDF.

 


WebP

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej.