Konwerter JSON na CSV

Narzędzie online do konwersji JSON do CSV. Konwersja JSON do Excela. ... Aby rozpocząć, prześlij lub wklej swój plik JSON.

 

 

 

CSV oznacza wartości oddzielone przecinkami (Comma Separated Values).

Pliki JSON przechowują struktury danych oraz tablicę obiektów i mogą być odczytywane lub modyfikowane za pomocą edytora tekstu. Pliki Comma Separated Values (zwane też CSV) to zwykłe pliki tekstowe z poprawnym separatorem kluczy lub cudzysłowami. Pliki te można wklejać na serwer GitHub i działają one jak dane Excela, co oznacza, że można wprowadzać lub wyprowadzać tablicę wartości wierszy lub importować lub eksportować tablice zagnieżdżonych tabel, obiektów, wierszy wartości lub pól poprzez różne parsowanie. Podobnie jak w Excelu, pliki te generują i obsługują kodowanie notacji tabeli, obiektów lub zmiennych pól, z tą różnicą, że można kopiować i wklejać parsowanie lub ciągi znaków zamiast poprzez kolumny, nagłówki lub obiekty tabulacji.

Używamy plików cookie, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia na naszej stronie internetowej. Jeśli nadal będziesz korzystać z tej strony, to zakładamy, że jesteś z niej zadowolony.